BASKIA – Shoferi i lodht (Humor 2018)

Share it with your friends Like

Thanks! Share it with your friends!

Close
0
shares
Be First to Share ->
Share on Twitter
Share on Google+
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
Share on StumbleUpon
+
What's This?

Produksioni Arboni: http://www.facebook.com/ProduksioniARBONI

Share on Twitter
Share on Google+
Share on LinkedIn
Pin to Pinterest
Share on StumbleUpon
+

Comments

TheUnexpectedBirth says:

O baski laji ato flok para se me xhiru se je tu dal n youtube krejt bota t sheh, mos dil me kry pa la phaaa

arben gashi says:

ehe kur e kan bo tetovart ket humor ju skeni dit cka eshte humori mos vjedhni po boni vet e keni vjedh prej Hasim Memishi

Argjent Aliu says:

hahahahahaha. Puellen prekja …

Leorent Baba says:

😂😂👑👑 kinga jeni pasha ropt

Lost Amazing says:

KUSH MA BON SUB JA KTHEJJJ

Gentijana Qelaj says:

Hahahahahahhahahahhhahha👌👌👌👌

sadik zabeli says:

comenti ipar dhe like i 1 ri

Write a comment

*